• ŽÁDNÉ § ANI CITACE ZÁKONŮ - JEN KONKRÉTNÍ A PRAKTICKÉ POSTUPY
  Citace zákonů nechejte právníkům a hodinovým školením. Ukážeme si jak kontrolní hlášení vyplnit selským rozumem. Vezmeme prostě do ruky účetní doklady a tyto konkrétně vložíme do tabulky kontrolního hlášení.
 • PŘÍPRAVA KROK ZA KROKEM NA KONTROLNÍ HLÁŠENÍ
  Připravíte si svou firmu tak, aby pro Vás kontrolní hlášení bylo hračkou. Ukážu Vám co všechno musíte udělat a jak to máte udělat, aby vše perfektně fungovalo. Elektronické napojení na finanční úřad, získávání údajů pro hlášení, termíny ve Vašem kalendáři, apod.
 • VYSVĚTLÍME SI NA CO JSOU DOBRÉ JEDNOTLIVÉ ŘÁDKY A SLOUPCE HLÁŠENÍ
  Nehodlám Vás zatěžovat žádnými paragrafy a odstavci ze zákona. Zcela polopaticky Vám vysvětlím, co se do které kolonky píše a který sloupec a řádek budete vyplňovat, případně s kterým řádkem daňového přiznání se musí rovnat, aby to bylo v pořádku.
 • ŘEKNEME SI O SYSTÉMU POKUT A ZPŮSOBY JAK POKUTÁM ZABRÁNIT
  Pokuty se budou udělovat jen za zmeškání lhůty. Kdo lhůty dodrží, pokutu nedostane. Perfektně Vás seznámíme s tímto systémem a doporučíme Vám praktické kroky jak si lhůty zapamatovat a předejít tak sankcím ze strany úřadů.
 • UKÁŽEME SI JAK NA AUTOMATIZACI KONTROLNÍHO HLÁŠENÍ
  Kontrolní hlášení může být zpracováno zcela automatizovaně a bez přemýšlení. Ukážeme si jak na to prostřednictvím programu Pohoda. Ostatní účetní systémy budou pracovat velmi podobně.
 • STÁLÁ AKTUALIZACE DLE PRVNÍCH ZKUŠENOSTÍ Z PRAXE
  K 25. 2. 2016 zpracujeme prvních dvanáct kontrolních hlášení a odešleme je na finanční úřad. Zkušenosti s přípravou, odesláním a reakcí se s účastníky kurzu podělíme. Získané informace ihned zapracujeme do kurzu.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU A KLIKNĚTE NA "ODESLAT"

Nemám externí účetní firmu. Celou agendu jsem si doposud dělal sám. Myslel jsem si, že Kontrolním hlášením to skončí a já budu muset dát tisíce korun účetní firmě za zpracování. Po shlédnutí videa jsem si jistý, že to zvládnu a dokonce se těším, až to celé vyzkouším.

Tomáš ZtracenýStavební práce

Mám jednoduchou evidenci. Mou daňovou evidenci jednou za rok zkontroluje účetní. Během roku si vše zvládnu evidovat v jednoduchém účetním programu. Díky videu jsem pochopila, že se mne vlastně týká jen malá část formuláře.

Alena HajzlerováKadeřnice

Vedu středně velkou účetní firmu se třemi zaměstnanci a padesátkou klientů. Účetnictví pro malé a střední podnikatele se věnuji již od střední školy. Přednášel jsem obchodní právo na Vysoké škole báňské v Ostravě, na fakultě práva. Pravidelně školím v podnikatelském inkubátoru. Tento kurz jsem udělal pro své zákazníky a nyní ho nabízím za symbolickou cenu i Vám.

Ing. Josef Křetinskýúčetnictví, daně, služby

Vrátíme Vám peníze

Pokud po shlédnutí videa nezvládnete vypracovat Kontrolní hlášení a elektronicky jej odeslat na FÚ, a to ani po několika pokusech - vrátíme Vám peníze. 

Potřebujete poradit nebo pomoci ?

Napište mi na ucto@frcime.cz nebo mi zavolejte na 604 273 673.

Jsem tady pro Vás a rád Vám pomohu.