Pozor - tyto informace Vám přinesou peníze - a ne zrovna málo.

Náklady snadno a rychle

Neradi platíte daně ? Tak to asi každý 🙂 Cesta k nižším daním vede před dodatečné náklady. Takové, které ve firmě běžně nemáme, přesto na ně máme nárok. Připravili jsme pro Vás přesný návod, jak takové dodatečné náklady zařídit. Tady najdete přesný postup, komentář, jak si dodatečné náklady sami lehce vytvořit.

Jaké máme běžné náklady

Každý podnikatel má samozřejmě běžné náklady. Hotovostní výdaje na tankování, na běžnou činnost firmy, na kancelářské potřeby. Obchodníci nakupují zboží, výrobci materiál. Ti, kteří poskytují služby potřebují většinou různé přístroje, software a další běžné náklady.
Náklady je možné také stanovit paušálně procentem z příjmů. Často je tento postup mnohem výhodnější, než sledování skutečných výdajů. Řekneme si, jak takové paušální výdaje stanovit a pro koho jsou nejvhodnější.

Ale co když to nestačí ?

Pak se musí platit - a hodně !

Víme, že každý podnikatel platí ze svého zisku daň ve výši 15 %. Zdaleka to ale není vše. Ze zisku platíme také vyšší zdravotní a zejména sociální pojištění. Při vysokém zisku se nám také razantně zvyšují zálohy na pojištění, které jsme povinni platit celý následující rok. Chcete se těmto platbám vyhnout ?

Vyrobil jsem postup, jak legálně snížit zisk a vyhnout se placení daní a pojištění.

Videa jsou rozdělena na části, které trvají jen pár minut.  Aby jste si je zapamatovali a mohli vše rovnou udělat nebo zařídit. Každý večer jedna malá drobnost udělá více než hodiny sezení někde na školení.
Od začátku až do konce řešíme jednu a konkrétní věc. Důležitý je focus - zaměřit se na konkrétní cíl výuky. Jakmile ho zvládnete, pokračujete dál na další problém.
Teorii téměř vůbec neřešíme. Pro nás je důležitý výsledek.  Na školení budeme pracovat s konkrétními doklady našich klientů, které jsou stejné, jako máte na svém stole. 
Video si můžete pustit třeba stokrát dokola. Tak dlouho dokud vše nepochopíte. A pokud bude stále problém, můžete jej s námi konzultovat v komentáři pod každým videem. Přístup do kurzu je na neomezenou dobu.

UZAVŘENÁ SKUPINA NA FACEBOOKU PRO ČLENY KURZU.

Již několik desítek členů kurzu se může o své zkušenosti a postřehy podělit v uzavřené skupině na Facebooku. Mohou se ptát na cokoliv a každý přispívá svými vlastními zkušenostmi napříč celou republikou.


CO VÁS V KURZU "NEBOJTE SE KONTROLNÍHO HLÁŠENÍ" ČEKÁ:

 • ŽÁDNÉ § ANI CITACE ZÁKONŮ - JEN KONKRÉTNÍ A PRAKTICKÉ POSTUPY
  Citace zákonů nechejte právníkům a hodinovým školením. Ukážeme si jak kontrolní hlášení vyplnit selským rozumem. Vezmeme prostě do ruky účetní doklady a tyto konkrétně vložíme do tabulky kontrolního hlášení.
 • PŘÍPRAVA KROK ZA KROKEM NA KONTROLNÍ HLÁŠENÍ
  Připravíte si svou firmu tak, aby pro Vás kontrolní hlášení bylo hračkou. Ukážu Vám co všechno musíte udělat a jak to máte udělat, aby vše perfektně fungovalo. Elektronické napojení na finanční úřad, získávání údajů pro hlášení, termíny ve Vašem kalendáři, apod.
 • VYSVĚTLÍME SI NA CO JSOU DOBRÉ JEDNOTLIVÉ ŘÁDKY A SLOUPCE HLÁŠENÍ
  Nehodlám Vás zatěžovat žádnými paragrafy a odstavci ze zákona. Zcela polopaticky Vám vysvětlím, co se do které kolonky píše a který sloupec a řádek budete vyplňovat, případně s kterým řádkem daňového přiznání se musí rovnat, aby to bylo v pořádku.
 • ŘEKNEME SI O SYSTÉMU POKUT A ZPŮSOBY JAK POKUTÁM ZABRÁNIT
  Pokuty se budou udělovat jen za zmeškání lhůty. Kdo lhůty dodrží, pokutu nedostane. Perfektně Vás seznámíme s tímto systémem a doporučíme Vám praktické kroky jak si lhůty zapamatovat a předejít tak sankcím ze strany úřadů.
 • UKÁŽU VÁM PŘESNÝ POSTUP JAK NASTAVIT ÚČETNÍ PROGRAM POHODA
  Kontrolní hlášení může být zpracováno zcela automatizovaně a bez přemýšlení. Ukážeme si jak na to prostřednictvím programu Pohoda. Ostatní účetní systémy budou pracovat velmi podobně.
 • OKAMŽITÁ ZPĚTNÁ VAZBA Z PRAXE PO PRVNÍM PODÁNÍ V ÚNORU 2016
  Účastníci kurzu obdrží e-mailem všechny získané zkušenosti, které se projeví při přípravě, odeslání a po odeslání prvních kontrolních hlášení našich klientů. Zpětnou vazbu dostanete dříve, než dorazí na Vás.

Jen nezbytné minimum - vše ostatní jen odvádí pozornost

 • VIDEO č. 1: Elektronické odeslání nejen kontrolního hlášení
  Prakticky Vás navedu, jak zřídit datovou schránku, jak se do ní přihlásit, jak ji správně nastavit, aby pro Vás byla přínosem a jak přes ní posílat nejen Kontrolní hlášení nejen na finanční úřad. Ukážeme si také další způsoby elektronické komunikace s úřady jako je elektronický podpis nebo podání pomocí Daňového portálu.
 • VIDEO č. 2: Doklady, které se týkají kontrolního hlášení
  Vyjmenujeme si doklady, které se týkají kontrolního hlášení. Ukážeme si jak vypadají a které údaje z nich budeme potřebovat. Ukážeme si, jaké vlastnosti musí jednotlivé údaje mít a především jak doklady roztřídit, aby se Vám hlášení lépe vytvářelo.
 • VIDEO č. 3: Formulář kontrolního hlášení
  Projdeme si krok za krokem formulář. Zbytečné kolonky přeskočíme a těm důležitým se budeme věnovat na konkrétních příkladech. Naučíme Vás dělat hlášení tak, aby "úřadům stačilo a Vám nedalo moc práce".
 • TEXTOVÁ ČÁST: Pokuty, sankce, termíny
  Vložíme si do kalendáře konkrétní datumy, které Vám umožní na nic nezapomenout a naučíme se, kdy a jak chytře reagovat na výzvy finančního úřadu, aby jste na opravu hlášení měli co nejvíce času. Ukážeme si také kontrolní mechanismy, jak ověřit, že je Vaše hlášení vyplněno správně.
 • VIDEO č. 5: Jak na kontrolní hlášení v programu Pohoda
  Práce na kontrolním hlášení se dají bezvadně automatizovat správným nastavením Vašeho účetního programu. Ukážeme si příklady jak Váš software správně nastavit a jak jej kontrolovat.

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.


Ing. Josef Křetinský
Ing. Josef Křetinský
účetnictví, daně, služby pro podnikatele

Vedu středně velkou účetní firmu se třemi zaměstnanci a padesátkou klientů. Účetnictví pro malé a střední podnikatele se věnuji již od střední školy. Pamatuji problémy se vstupem do EU, se zavedením EURa, souhrnného hlášení, řeším s podnikateli Instrastat, složitosti mezd, skladového hospodářství nebo optimalizaci daní. Přednášel jsem obchodní právo na Vysoké škole báňské v Ostravě, na fakultě práva. Pravidelně školím v podnikatelském inkubátoru. Ve volných chvílích se bavím tím, že řídím svou cestovní kancelář a kamennou i internetovou prodejnu se zbožím na turistiku.

Vrátíme Vám peníze

Pokud neušetříte na daních minimálně dvojnásobek částky, kterou jste zaplatili za mé postupy - vrátím Vám peníze.
Garantuji, že se Vám peníze vložené do postupů minimálně jednonásobně vrátí.

O kurzu nám napsali...

Děkuji Vám za Váš videokurz. Hodně jsem ho při zpracování KH využila. Takže věřím, že v něm žádnou chybu nemám.

Jolana Lepšováúčetní

Děkuji Vám za přihlašovací údaje. Musím říct, že kurz je zpracován výtečně 🙂

Martina StejskalováÚčetní

Pane Křetinský já Vám moc děkuji. Nejvíce mě dostalo to video s Pohodou. Tam se mi to teprve všechno zapadlo dohromady a mám jasno. Skvěle udělané. Muselo to dát práci... Ještě jednou díky.

Jana Kovářovávelkoobchod s oblečením

Video je super. Já jsem moc ráda, že toto video je, protože jsem sluchově postižená a dělám účetnictví pro naše a i jiným. Slyšela jsem názory osobně účetních, že z toho mají strach, hlavně kvůli pokutám. Jsem moc ráda, že jsem prostřednictví fcb na Vaše video narazila. Ověřila jsem si co jsem věděla a co ne. Je bezvadné, že si to můžu několikrát přehrát. Víc mě to osobně dá, než nějaké školení.

Olga DaškováRakovník