Účetnictví - mzdy - daně - služby

Firma s 15 letou praxí v oboru vedení účetnictví, dokonalým technickým zázemím, zaměstnanci a pojištěním proti odpovědnosti účetních.

10 důvodů proč důvěřovat naši účetní kanceláři

Nejsem nováček, který si koupil svůj první software a učí se na svých prvních klientech. 
Účtovat jsem začínal na střední škole, někdy v roce 1996. Tenkrát jsem našel na inzerát videopůjčovnu, která měla zájem o vedení účetnictví. Za ušetřené peníze jsem si koupil software do počítače od rodičů. Co mě nenaučili na obchodní akademii mě naučila praxe a jednání s úřady. Brzy přibyly další firmy - většinou podnikající členové rodiny nebo kamarádi. By to autoservis, prodejna s oblečením, autodopravce, pojišťovák. Účetní program přestal stačit a tak jsem testoval celou řadu jiných. Pronajal jsem kancelář mimo domov a přijal první zaměstnance. Později - to už jsem měl asi 50 klientů - jsem musel koupit dokonalé počítačové vybavení pro zálohování dat a napojení stanic do sítě. Přestěhovali jsme se do ještě větší kanceláře. Celou dobu jsem musel sledovat vývoj ve všech oblastech. Probíhaly stovky změn zákonů, rozvíjely se způsoby elektronických podání na úřadech, absolvoval jsem desítky kontrol ze strany finančního úřadu, okresních správ sociálního zabezpečení i zdravotních pojišťoven. Neminul mne Intrastat, statistické výkazy, mzdy, evidence skladů nebo různé celní deklarace. Byl jsem u vstupu do Evropské unie i u zavedení EURa. Všechny tyto důležité změny měly své dopady na účetnictví a daňovou evidenci. Své zkušenosti jsem připraven využít při zpracování Vaší účetní agendy.

Co Vám můžeme nabídnout:

 • 1
  19 let praxe v oboru
  Podvojné a jednoduché účetnictví jsme začali dělat firmám někdy v roce 1996. Od té doby jsme prošli celou řadou zkušeností, zkoušek, změn a zásadních rozhodnutí, které nás poučily. Naše zkušenosti rádi využijeme v práci pro Vaši firmu.
 • 2
  Teoretické znalosti
  Základy účetnictví mne naučila obchodní akademie. Tam to byl doslova účetní maratón. Další informace mi dala vysoká škola - obor Ekonomika a právo v podnikání dal základy k pochopení práva a umění studovat zákony. Doktorské studium na katedře marketingu a obchodu zase podklady pro poradenství v oblastech jako je reklama a management.
 • 3
  Praktické znalosti
  Účtujeme téměř 20 let firmy ze všech oborů podnikání. Autodopravce, obchodníky, hospodské nebo firmy poskytující nejrůznější služby. Řešili jsme v praxi již ledasco včetně Intrastatu, celních deklarací, statistického úřadu nebo poskytování dotací z úřadů práce i Evropských fondů.
 • 4
  Technické zázemí
  Aktuálně disponujeme dvěma servery se šesti stanicemi. Data se zálohují na dva nezávislé pevné disky. Používáme značkové stroje společnosti DELL a pružnou společnost, která okamžitě řeší případné výpadky v systémech. Pracujeme s programem Pohoda, který je pro síťovou správu ideální a bezproblémový.
 • 5
  Jsme moderní a pružní
  Naši klienti mohou využívat vzdálenou plochu pro přístup ke svým datům a účtům. Podání na úřady posíláme elektronicky přes datovou schránku nebo pomocí elektronických podpisů našich klientů. Stahujeme data z banky přímo do účetnictví klientů a komunikujeme e-mailem, formou SMS, mobilních aplikací. Méně zdatným klientům jsme ale schopni se přizpůsobit a vše jim dávat ústní nebo papírovou formou.
 • 6
  Jsme cenově dostupní
  Díky řadě technických vymožeností umíme řadu účetních operací zautomatizovat a tím klientům ušetřit značnou částku za jinak náročné ruční účtování. Naše služby jsou levné a přitom kvalitní a hlavně komplexní. Základní cena zahrnuje většinu potřebných činností, včetně zastupování na úřadech.
 • 7
  Jsme mobilní
  Doklady jsme schopni si sami vyzvednout, výsledky Vám přivezeme nebo pošleme poštou. Zpracováváme doklady klientům z celé Moravy, máme klienty i v Praze nebo v Brně.
 • 8
  Vícejazyčná podpora
  Máme i zahraniční klienty. Jsme schopni komunikovat anglicky, francouzsky, částečně německy a rusky. Mezi naše klienty patří občané Moldavie, Vietnamu a Slovenska.
 • 9
  Jsme pojištění
  Nikdo není neomylný a všichni jsme jenom lidé. V oblasti účetnictví a daní se neustále pohybujeme na hraně zákona, který se navíc dá vykládat různými způsoby. V případě ohrožení klienta jsme připraveni problém likvidovat prostřednictvím našeho pojištění odpovědnosti účetních až do výše 1.000.000 Kč ročně.
 • 10
  Jsme zastupitelní
  Protože pracujeme v teamu, v případě nemoci nebo absence, dovolené nebo cestování, vždy je v kanceláři někdo, kdo se Vašemu problému může okamžitě věnovat.